نرم افزارهای کاربردی ویژه فلشکدی سیف (CodySafe) نوعی ابزار نرم‌افزاری است که هر درایو قابل حمل را از یک ابزار ساده پرتابل به یک کامپیوتر همراه بدل می‌کند. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید برنامه‌های ذخیره شده روی سیستم کامپیوتری‌تان را در داخل فلش یا هارد حمل نمایید و سپس بی‌آنکه ردی از خود بر جای بگذارید آنها را روی هر سیستمی که می‌خواهید اجرا کنید. به لطف این نرم افزار مدیریت اسناد، فایل‌های مالتی مدیا و تصاویر بسیار ساده می شود. برنامه CodySafe اپلیکیشن‌های دلخواه شما را به صورت سلسله‌ مراتبی طبقه‌بندی می‌کند تا یافتن و اجرای آنها در کم‌ترین زمان ممکن میسر باشد.

مراحل نصب این نرم افزار بسیار ساده می‌باشد.
1.2 ـ در این مرحله درایو هدف را مشخص کرده 

3 ـ انتخاب محل نصب

4 -  و نصب برنامه را کامل نمایید. در مرحله آخر میتوانید اسم نرم‌افزار را نیز عوض نمایید.5 ـ با اتمام مراحل نصب چند آیکون روی USB شما ایجاد میشود که بوسیله آنها میتوانید فلش خود را مدیریت نمایید.

همینطور که در شکل روبرو مشاهده می‌نمایید امکان جابجایی و اجرای برنامه‌های پرتابل مختلف روی این نرم‌افزار برایتان امکان پذیر خواهد بود. در قسمت پایین کادر نیز فضای خالی و اشغال شده درایو شما نمایش داده می‌شود.

6 ـ در قسمت Options  امکان دسترسی به کنترل پنل این نرم افزار نیز برایتان فراهم است. همچنین در پنجره System Settings نیز می توانید می توانید تغییرات پاییه‌ای مختلفی را  در این نرم افزار ایجاد نمایید (تغییراتی مانند کوچک یا بزرگ نمودن پوسته، قطع و وصل کردن صدا، بستن تمامی اپلیکیشن‌ها در هنگام Eject یا Exit).

7 ـ اما مهمترین قسمت این نرم‌افزار پنجره Add Applications درقسمت Applications Manager می‌باشد، که بوسیله آن میتوان نرم افزارهای پرتابل مختلف را به برنامه اضافه یا از آن حذف نمود.توجه داشته باشید که تنها نرم‌افزارهای پرتابل در برنامه قابل نصب خواهند بود،در غیر این صورت برنامهError  می دهد.

برای دانلود این برنامه میتوانید اینجا را کلیک نمایید.

مزایای این برنامه

  • اجرا و مدیریت برنامه‌های پرتابل

  • دسترسی ‌بی‌درنگ به صدها برنامه پرتابل رایگان

  • امکان دانلود و نصب برنامه‌های پرتابل تنها با یک کلیک

  • جستجوی بی‌درنگ برنامه‌ها

                     matin.ir

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  •    شارژ مو بایل