سه راز مهم جوان ماندنبه یاد داشته باشید که سلامتی شما در بلند مدت شبیه به سیاست بیمه ها است، شما باید هزینه هایی بپردازید تا در بلند مدت در زندگی تان به سودهایی دست یابید.

۱- مقدار زیادی آب بنوشید آب شامل هر چیزی است که برای عملکرد بدن لازم است و دارای مواد مغذی اساسی است که زندگی بدون آن وجود نخواهد داشت.آب به کلیه ها کمک می کند تا تمیز و تصفیه شوند، و مواد سمی را از آنها می شوید، سلول ها را حمایت می کند و به رگ های خونی کمک می کند تا بهتر در سرتاسر بدن جریان داشته باشند.آب همچنین به زیبایی پوست و کاهش چین و چروک در آن کمک شایانی می کند و باعث می شود شما جوانتر به نظر برسید.بدن شما اغلب در طول شب هیدراته می شود بنابراین یک بطری آب با خودتان به رختخواب ببرید.اگر از نوشیدن آب زیاد خوشتان نمی آید می توانید کمی لیمو ترش در آن بچکانید و آب را مزه دار کنید و بنوشید.

۲- ماهیچه هایتان را به حرکت در آورید. کمبود تحرک می تواند باعث کاهش جریان گردش خون و پایین آمدن مواد مغذی در خون شود، که این اتفاق باعث می شود بدن شما با مشکلات بسیاری روبرو گردد.ورزش ها و تمرین های  اساسی حتی اگر برای ۳۰ ثانیه به طول بینجامد می تواند گردش خون در بدن شما را بهبود بخشیده و از راکد ماندن آن جلوگیری می کند. کمی پیاده روی کنید، تمرینات کششی را امتحان کنید ، از بلندی بپرید یا یوگا انجام دهید. در محل کار نیز بین طبقات حرکت کنید و از سوار شدن در آسانسور خودداری کنید و اطراف محل کارتان قدم بزنید. در خانه هم، پا به پای کودک نوپای خود حرکت کنید در اطراف مبلمان خانه قدم بزنید و پنجره ها را تمیزکنید تا بدنتان را مجبور به حرکت کرده باشید.

۳- سعی کنید خوب باشید…حداقل در ۹۰درصد مواقع راهی برای یک خوبی متعادل پیدا کنید و اغلب اوقات خوب باشید. آنچه که در ۹۰ درصد مواقع انجام می دهید میزان خوب بودن شما را تعیین می کند. پس در ۱۰ درصد باقیمانده هم با خودتان سعی کنید زیاده روی نکنید. به یاد داشته باشید که سلامتی شما در بلند مدت شبیه به سیاست بیمه ها است، شما باید هزینه هایی بپردازید تا در بلند مدت در زندگی تان به سودهایی دست یابید.

برگرفته از: http://dokhtaranpesaran.com/post/7499/%d8%b3%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%86/


  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  •    شارژ مو بایل