تاریخ : دوشنبه 1 دی 1393 | 05:27 ب.ظ | نویسنده : آقا رضا


فلیک دکمه‌هایی هوشمند هستند که تقریبا تمام کارهای روتین دیجیتالی را برای شما انجام می‌دهند. کارهایی چون ثبت تصاویر، برقراری تماس، پخش موسیقی، خاموش و روشن کردن آلارم ها و ... همگی با تنها فشردن یک کلیک اتفاق می‌افتد.در نگاه اول فلیک چون یک دکمه نرم و زیبا به نظر می‌رسد که بر روی تمامی وسایل می‌تواند خود را بچسباند، اما هنگامی که تنظیمات مربوط به آن را از طریق اپلیکیشن های مربوطه انجام دهید، به قدرت و بهره‌وری فوق العاده آن پی می‌برید.
وظایف در فلیک به سه شکل برنامه‌ریزی شده است. یک کلیک، دو کلیک پشت سر هم و دیگری نگه داشتن دکمه که می‌تواند کارهای متفاوتی را طبق برنامه از پیش تعریف شده برای صاحب خود انجام دهد.کاربردهای بسیاری برای این گجت می‌توان تصور کرد. برای مثال می‌توان از آن در کنترل انواع وسایل خانگی هوشمند مانند چراغ‌ها، روشن و خاموش کردن دستگاه‌ها و باز و بسته کردن درهای خانه بهره برد. همچنین می‌تواند در پیدا کردن تلفن شما و یا تنظیم یک اسپید دیال برای تماس با یکی از افراد خانواده و یا سفارش غذا نیز مورد استفاده قرار گیرد.
فلیک از بلوتوث انرژی پایین برای ارتباط با دستگاه‌ها استفاده می‌کند و بُردی 45 متری دارد. به ادعای مخترعین سوئدی این گجت، فلیک می‌تواند تا 60 هزار کلیک و یا به عبارتی 5 سال استفاده را برای کاربران خود داشته باشد.

اگر برنامه ریزی برای تولید این دکمه‌های هوشمند به خوبی پیش برود، می‌توان یکی از آن‌ها را در ماه مارس با قیمت 35 دلار خرید. در کنار آن Flic Clip نیز با قیمت 10 دلار به فروش می‌رسد که می‌تواند فلیک را به یک گجت پوشیدنی تبدیل کند.منبع : digikala.comطبقه بندی: گوناگون،  اخبار فناوری،  گجت، 

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  •    شارژ مو بایل