تاریخ : سه شنبه 16 دی 1393 | 01:18 ق.ظ | نویسنده : آقا رضا


این گجت جدید از Griffin در اصل نسخه ارتقاء یافته از Power Dock 5 است که اکنون با طراحی جدید و ظاهری جذاب‌تر به CES 2015 آمده است. به نقل از شرکت گریفین: "هر پنج درگاه، ۱۲ وات کامل شارژ به هر دستگاه مجهز به iOS و اندروید می‌رساند".
این موضوع به این معنی است که در مدتی بسیار کوتاه‌تر، شما می‌توانید تمام دستگاه‌های خود را با این گجت شارژ کنید.

power-dock-pro

Power Dock 5 تنها محصول معرفی شده امسال گریفین در CES 2015 نبوده و این شرکت از Power Block 3، پریز دیواری با پورت‌های USB نیز رونمایی کرده است.

با این پریز مجهز به USB شما می‌توانید تمام دستگاه‌های خود را برای شارژ شدن سریع به آن متصل کنید و همیشه در هنگام سفر خیالتان از شارژ هماهنگ و سریع‌تر محصولات الکترونیکی همراه راحت شود.

power-block-3

powerblock-wall-dock

همچنین گجت دیگری با نام Powerblock حضور دارد که در واقع یک پایه برای ایستادن دستگاه هوشمند شما است و همزمان می‌تواند صفحه‌نمایش لمسی گوشی‌هوشمند شما را قابل استفاده و مشاهده نگه دارد. در نهایت Powerjolt Premium معرفی شده که یک شارژ‌کننده‌ی ماشینی است و با ۱۲ ولت خروجی خود دستگاه مجهز به پلتفرم iOS شما را سریع و ایمن شارژ می‌کند.

powerjolt-premium

اما قیمت این محصولات جذاب چگونه است؟ Power Dock Pro از پاییز ۲۰۱۵ با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار، Power Block 3 با ۳۹.۹۹ دلار در تابستان، Powerblock Wall Dock با قیمت ۳۴.۹۹ دلار و در نهایت PowerJolt Premium با قیمت ۲۴.۹۹ دلار در پاییز در دسترس قرار خواهند گرفت.


منبع : zoomit.ir
طبقه بندی: گجت،  اخبار فناوری، 

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  •    شارژ مو بایل