تاریخ : شنبه 23 اسفند 1393 | 01:05 ب.ظ | نویسنده : آقا رضا
handimals-1

این طراحی ها بر روی دست ،توسط 5 هنرمند خوش ذوق به تصویر کشیده شده است.

لارا هاوکر

لارا هاوکر هنرمندی نیوزیلندی ست که تا کنون آثار هنری زیادی با استفاده از دست و صورت تولید کرده است – آثار هنری بی‌نظیری که باعث می‌شود بنشینید و به آن‌ها خیره شوید. تعجبی هم ندارد چون لارا کار خود را از سن ۱۴ سالگی شروع کرده است. پروژه‌های این هنرمند غالباً موضوعی ست.

lara-hawker


گیدو دانیل

گیدو دانیل، از سال ۲۰۰۰، به شاخه‌ای از هنر به نام «Handimals» – هنر ایجاد نقاشی‌های حیوانات بر روی دست- روی آورده است. اگر تا به حال در فضای مجازی با هنر Handimals رو به رو شده باشید به احتمال زیاد آثار هنری که مشاهده کرده‌اید با گیدو دانیل در ارتباط بوده‌اند. علاوه بر این، این هنرمند خوش ذوق به هنرهای دیگر نیز علاقه‌مند است و نمایشگاه‌های زیادی نیز تاکنون برگزار کرده است.


Handimals-2

handimals-1

Handimals-3

Handimals-4

Handimals-5

Handimals-6

Handimals-7


ماریو ماریوتی

با اینکه ماریو ماریوتی تجربه‌ی زیادی در این زمینه ندارد اما باز هم آثار او دیدنی و قابل ستایش است. ماریو ماریوتی هنرمندی مفهومی ست که با بهره‌گیری از ذوق هنری‌اش دست‌هایش را به موجوداتی تماشایی تبدیل می‌کند.

mariomariotti-1

mariomariotti-2


آنی رالی

آنی رالی به مدت یک دهه به عنوان یک هنرمند نمایشی یا صحنه‌ای برای بی بی سی کار می‌کرد و مجموعه‌ها و پس‌زمینه‌های زیبا و بی‌نظیری برای فیلم‌ها تولید و نقاشی می‌کرد. در حال حاضر، این هنرمند خوش ذوق کارهایی از قبیل نقاشی بدن (از جمله نقاشی بر روی دست)، نقاشی‌های دیواری و نسخه‌های تبلیغاتی برای مشتریانش انجام می‌دهد.

annie-ralli-1

annie-ralli-2

annie-ralli-3


سوتلانا کولوسوا

سوتلانا موسیقیدان، شاعر و هنرمندی ست که به هنر نقاشی بر روی دست بسیار علاقه‌مند است، با ترکیب دست‌ها و ذوق هنری‌اش، آثار هنری زیبایی تولید می‌کند. او در هر یک از آثارش با الهام از آثار نویسندگانی مثل هانس کریستین اندرسون صحنه‌ای از یک افسانه را به تصویر می‌کشد. تکمیل هر یک از این آثار بین ۱ تا ۳ ساعت به طول می‌کشد و بعد از پایان کار نیز هر روز آن‌ها را با آب و شستن از روی دست‌هایش پاک می‌کند.

svetlana-kolosova-1

svetlana-kolosova-2

svetlana-kolosova-3

svetlana-kolosova-4


منبع : 4farda.com
طبقه بندی: تصویر، 

  • paper | خرید اینترنتی | ماه موزیک
  •    شارژ مو بایل